im.Wandy Turowskiej

DYŻUR  NAUCZYCIELI  DLA  RODZICÓW (30 min. raz w tygodniu)

w roku szkolnym 2018/2019

DYŻUR  NAUCZYCIELI  DLA  RODZICÓW (30 min. raz w tygodniu)

nazwisko i imię dzień godz.
Andryszczyk Agnieszka poniedziałek 9.00-9.30
Chaberek Patryk piątek 9.00-9.30
Ciuba-Jadav Magdalena wtorek 9.00-9.30
Dębowska-Ślusarczyk Sylwia poniedziałek 16.30-17.00
Długozima Daria środa 8.55-9.25
Dzięgielewski Przemysław wtorek 7.30-8.00
Glibowska Monika środa 10.00-10.30
Gołąbek Edyta s. Wanda wtorek 9.55-10.25
Goryń Beata środa 11.00-11.30
Górska Joanna wtorek 12.30-13.00
Kalinowski Piotr wtorek 10.00-10.30
Kądrowska Ewelina poniedziałek 15.20-15.50
Kisiel Izabela poniedziałek 11.10-11.40
Kołakowska Dorota czwartek 14.00-14.30
Kosińska Marta piątek 10.10-10.40
Kościk Agnieszka środa 13.00-13.30
Kuligowska Sylwia piątek 7.30-8.00
Masłowska Bernadeta s. Klara środa 8.15-8.45
Michalak Adriana czwartek 12.00-12.30
Ozon Marta piątek 16.30-17.00
Pasek Anna Maria wtorek 9.55-10.25
Peters-Kaczmarczyk Monika czwartek 12.30-13.00
Pychewicz-Bińkowska Monika wtorek 11.50-12.20
Rutkowska Renata czwartek 8.05-8.35
Stasiak-Piwowarczuk Marianna piątek 9.00-9.30
Starzyńska Beata wtorek 14.55-15.25
Śwital Jolanta poniedziałek 11.45-12.15
Wójcik Marta poniedziałek 11.10-11.40
Zienkiewicz Katarzyna środa 11.10-11.40
Szczęchuła Katarzyna środa 10.10-10.40
Stasiak –Piwowarczyk Marianna piątek 9.00-9.30
Górska Joanna wtorek 12.30-13.00
Przysław Dzięgiewski wtorek 7.30-8.00
Beata Starzyńska wtorek 14.55-15.25
Szczepaniak Katarzyna piątek 7.30-8.00
Przybylska Maria czwartek 15.00-15.40
Stosik Krzysztof wtorek 9.00-9.30
Drewniak Arkadiusz środa 15.30-16.00
Kaczmarska Urszula Wtorek 10.50-11.20
Mazurkiewicz Mariusz Czwartek 11.50-12.20
Soroka Martyna Wtorek 9.55-10.25
Plichta Ewa Piątek 10.50-11.30
Siemiątkowska Jolanta Poniedziałek 9.10-9.40
Łazuga Małgorzata poniedziałek 9.10-9.40
Bobula Kazimierz wtorek 9.40-10.10
Piątkowska Judyta czwartek 16.30-17.00
Diduch Wiktoria piątek 12.30-13.00
Fidor Marcin środa 9.55-10.25